Stropkenstornooi

SchermWiki-SMG-Sabel | RecenteWijzigingen | Voorkeuren
Bewerk tekst van deze pagina
Zoek:

Editie 2019

Deelnemers

Pupillen (2008-2009)
    ook poussins van 2010-2011 toegelaten!

Miniemen (2006-2007)

Kan niet

Begeleider

Scheidsrechter

Organisatie

DT


Editie 2018

Deelnemers

Pupillen (2007-2008)

Miniemen (2005-2006)

Begeleider

Scheidsrechters

DT

Catering

Niet: Kathleen, er zijn genoeg helpende handen denk ik.

-Wie bakt er iets?


Editie 2017

Deelnemers

Poussins doen mee bij de pupillen

Pupillen (appel 9u30) 19 deelnemers

Miniemen (appel 10u30) 21 deelnemers

Begeleider

Scheidsrechters

DT

Catering

Wie bakt er iets ?

Editie 2016

Deelnemers

MINIEMEN ( geboortejaar 2003 en 2004)

PUPILLEN (geboortejaar 2005 en 2006)

POUSSINS (geboortejaar 2007 en 2008) mogen ook deelnemen

Niet

Scheidsrechters

Aanwezig zijn rond 9u45 ten laatste a.u.b.

Gelieve hier je naam op te geven: we hebben zeker een zestal scheidsrechters nodig van onze club:

Helpers bar - Catering.

Kathleen springt in waar nodig

Wie bakt er iets?

DT


Editie 2015

Deelnemers

    RESULTATEN?

MINIEMEN ( geboortejaar 2002 en 2003)

PUPILLEN (geboortejaar 2004 en 2005)

POUSSINS (geboortejaar 2006 en 2007) mogen ook deelnemen

Niet

Scheidsrechters

Helpers bar - Catering. Hoe laat worden we verwacht?

Wie bakt er iets?


Editie 2014

Deelnemers

Miniemen (appel om 9u30) - 18 deelnemers

Pupillen (appel om 10u30) - 25 deelnemers

Begeleider

Scheidsrechters

Helpers BAR - Catering

Wie bakt er iets?

DT


Editie 2013

Deelnemers

  1. Florimond Derde
  2. Jérôme De Visscher
  3. Raphael De Vos
  4. Louis De Groote
  5. Finn Nachtergaele

  1. Philippe Strijk
  2. Auguste Derde
  3. Elias Hemelsoet
  4. Timon Lebon
  5. Nan Van Rijckeghem
  6. Louis Lammertyn
  7. Maurice De Walsche
  8. Floriane Aelvoet
  9. Charlotte D'Hont

Niet: Warre (op reis), Niels, Pippa

Begeleiding

Scheidsrechters

DT

Catering

Niet:


Editie 2012

Deelnemers

Miniemen (2000, 1999)

18 deelnemers

  1. Karel Toch - 2de
  2. Mattice Boschem - 3de
  3. Arthur Van Iseghem - 5de
  4. Philippe Strijk - 6de
  5. Marthe Debyser - 9de
  6. Joachim Schouten - 11de
  7. Niels Belaey - 13de
  8. Hélène Derde - 15de
  9. Simon Baert - 17de

Niet meegedaan: Auguste Derde

Pupillen (2001, 2002)

14 deelnemers

  1. Nan Van Rijckeghem - 1ste (Proficiat!! MB)
  2. Raphael De Vos - 4de
  3. Louis De Groote - 7de
  4. Charlotte D'Hont - 8ste
  5. Timon Lebon - 11de
  6. Benjamin Malter - 12de

Begeleiding

Scheidsrechters

DT

Chrisjes Café

Chris zorgt voor koffie, thee, chocolademelk vanaf 9uOO. Er worden belegde broodjes voorzien voor 's middags. Taart voor de namiddag. Alles aan zeer democratische prijzen.

WIE wil er een taart bakken voor 's middags. Geef mij dan wel een seintje via mijn mailadres: chris punt van punt holsbeke ad gmail punt com


Editie 2011

Deelnemers

Miniemen (1998, 1999)

Aanwezig: 9u
Start: 10u
  1. Benoît Boone (1/10/1999)
  2. Belaey Laurens
  3. Hélène Derde
  4. Helena Verfaillie
  5. Karel Toch (TSS)
  6. Simon Baert
  7. Philippe Strijk
  8. Marthe Debyser
  9. Cédric Goemaere
  10. Louis Baetens (Klauwaerts)
  11. Simon Bauwelinck(Klauwaerts)
  12. Iria Verbeke(Klauwaerts)
  13. Michael Knopfmacher(Klauwaerts)
  14. Shannen Leroi(Hesbania)
  15. Felix Riesen (les 3 armes)
  16. Maelle Lefevre (Braine l'alleud)
  17. Nicolas Deffet (Braine l'alleud)
  18. Charlotte Clerckx (Braine l'alleud)
  19. Arnoud Bottechia (Brussels FC)

Pupillen (2000,2001,2002,2003)

Aanwezig: 10u
Start: 11u
  1. Timon Lebon (13/04/2001)
  2. Nan Van Rijckeghem (04/04/2001)
  3. Joachim Schouten
  4. Charlotte D'Hont
  5. Auguste Derde
  6. Belaey Niels
  7. Louis De Groote
  8. Cazaerck Aicha
  9. Arim Steenbrugge
  10. Mira Steenbrugge
  11. Benjamin Malter
  12. Maxime Stockmans (Klauwaerts)
  13. Arne De Ridder (Klauwaerts)
  14. Shawn Smet (Klauwaerts)
  15. Saartje Corteyn (Klauwaerts)
  16. Jolien Corteyn (Klauwaerts)
  17. Klaas Hemelaar (Klauwaerts)
  18. Raphael Debongnie (La Licorne)
  19. Amine Elboujdaini (La Licorne)
  20. Brecht Ferlin (Parcival)
  21. Raphael Guyaux (Braine L'alleud)
  22. Gaston Riesen (Les 3 armes)

Nog NIET ingeschreven

Niet Deelnemers

Scheidsrechters

Begeleiding

DT

Kan er niet bij zijn, maar het zou fijn zijn mocht ik alle resultaten en wat info (en een mooie foto natuurlijk)kunnen krijgen tegen dinsdag 20/12 pakweg 18 uur. Zal dan nog een artikeltje schrijven. -bedankt alvast en groetjes-KK

Prijzentafel

Chrisjes Café

Chris zorgt voor koffie, thee, chocolademelk vanaf 9uOO. Er worden belegde broodjes voorzien voor 's middags. Taart voor de namiddag. Alles aan zeer democratische prijzen.

WIE wil er een taart bakken voor 's middags. Taarten zijn nog welkom! Geef mij dan wel een seintje via mijn mailadres: chris punt van punt holsbeke ad gmail punt com

Fotoreportage


Editie 2010-2011

De resultaten

Miniemen: http://users.skynet.be/olivier.antonis.adsl/seizoen2010-2011/docs/stropkens2010_min.pdf
Pupillen: http://users.skynet.be/olivier.antonis.adsl/seizoen2010-2011/docs/stropkens2010_pup.pdf

Deelnemers

Miniemen (Geboortejaar 1997-1998)

Pupillen (Geboortejaar 1999-2000)


SchermWiki-SMG-Sabel | RecenteWijzigingen | Voorkeuren
Deze pagina kan je enkel lezen | Bekijk andere revisies
Laatst bewerkt December 22, 2019 20:23 by Manon Bloch (verschil)
Zoek: