Terug naar
Seizoen 2022-2023
Editie 2022: XXXV Internationaal Schermtoernooi Neufchâteau
- Hall des Tanneries
- Place des Tanneries 1
- 6840 NEUFCHÂTEAU
- BELGIË
[Uitnodiging EN]
Zaterdag 17 september 2022
Appel 8:45 | Scratch 9:00 | Start 9:30 |
Zondag 18 september 2022
Appel 8:45 | Scratch 9:00 | Start 9:30 |
- Crijn Verwaal
- ...
- ...
- ...
Appel 13:15 | Scratch 13:30 | Start 14:00 |
Zaterdag 12 februari CJL U13-U15 degen`
Uitnodiging: https://fencing.ophardt.online/en/invitation/view/21523/pdf
U13: start 12u30
Deelnemers:
- Wout Van Laecke
- Elias Baekelandt
U15: start om 9u
Deelnemers:
Arbiter: 1 sowieso nodig want Julius Welvaert doet ook mee op floret
Pieter Van Laere
Coach: Yoeri
Editie 2021: XXXIV Internationaal Schermtoernooi Neufchâteau
opgelet: adres gewijzigd tov vorig jaar!
- Hall des Tanneries
- Place des Tanneries 1
- 6840 NEUFCHÂTEAU
- BELGIË
[Uitnodiging EN]
Zaterdag 11 september 2021
Appel 8:45 | Scratch 9:00 | Start 9:30 |
- Adrian Van de Steene
- Leandro Loeman --> doet niet mee door selectietoernooi
- Aeneas De Lamper
- Lars TOCH --> doet niet mee door selectietoernooi
INSCHRIJVINGEN AFGESLOTEN
- Coach: laurent ... (1 coach per 5 schermers max)
Zondag 12 september 2021
Appel 8:45 | Scratch 9:00 | Start 9:30 |
- Briecq Bauwelinck
- Olivier Burez
- Joppe Reynaert
- Leandro Loeman --> doet niet mee door selectietoernooi
- Rudy Van Coster
- Aeneas De Lamper --> doet niet mee door selectietoernooi
- Crijn Verwaal
- Lars TOCH --> doet niet mee door selectietoernooi
- Lars Vandenhaute
- Joris Pockelé
- Robin Clercx
INSCHRIJVINGEN AFGESLOTEN
Appel 13:15 | Scratch 13:30 | Start 14:00 |
INSCHRIJVINGEN AFGESLOTEN
- Coach: laurent, bert... (1 coach per 5 schermers max)
Editie 2018: XXXI Internationaal Schermtoernooi Neufchâteau
- CENTRE DU LAC ADEPS
- 2 RUE CHERAVOIE
- 6840 NEUFCHÂTEAU
- BELGIË
[Uitnodiging NL]
Zaterdag 14 september 2019
Appel 8:30 | Scratch 8:45 | Start 9:00 |
44 deelnemers
- Lucas Van Laecke — 29e
- Leandro Loeman — 3e
- Aeneas De Lamper — 26e
- Lars Toch — 16e
- Briecq Bauwelinck — 8e
- Joppe Reynaert — 12e
- Lars Vandenhaute — 25e
- Coach: laurent?
- Arbiter: Youri Metin De Brabander
INSCHRIJVINGEN AFGESLOTEN
Zondag 15 september 2019
Appel 8:30 | Scratch 8:45 | Start 9:00 |
82 deelnemers
- Laurent Van Strijthem — 74e
- Joris Pockelé — 16e
- Robin Ponnet — 34e
- Crijn Verwaal — 39e
- Robin Clercx — 8e
- Maxime Baekelandt — 5e
- kevin Renier — 52e
- William Janssens — 45e
- Jonathan Van Neck — blessure
INSCHRIJVINGEN AFGESLOTEN
Appel 12:30 | Scratch 12:45 | Start 13:00 |
30 deelneemsters
- Amber De Pestel — 7e
- Haeike Josephy — 23e
- Sofie Van Poucke — 29e
- Ellen De Landtsheer — 19e
- Silke Vervaet — blessure
- Coach: Werner/Yoeri?
- Arbiter(s): Youri Metin De Brabander & Peter Vandebeek
INSCHRIJVINGEN AFGESLOTEN
Editie 2018: XXXI Internationaal Schermtoernooi Neufchâteau
- CENTRE DU LAC ADEPS
- 2 RUE CHERAVOIE
- 6840 NEUFCHÂTEAU
- BELGIË
[Uitnodiging NL] — [Uitnodiging FR] — [Uitnodiging EN]
Zaterdag 8 september 2018
DEADLINE INSCHRIJVINGEN - 30/08 !!!
Appel 8:30 | Scratch 8:45 | Start 9:00 |
- Briecq Bauwelinck
- Joppe Reynaert
- Joris Pockelé
- Lars Toch
- Lars vandenhaute
- Leandro Loeman
- Lucas Van Laecke
- Timon Clercx
———————————— Afgesloten——————————
Zondag 9 september 2018
DEADLINE INSCHRIJVINGEN 31/08!!
Appel 8:30 | Scratch 8:45 | Start 9:00 |
- BLOMMAERT Felix
- VERWAAL Crijn
- PONNET Robin
- BAEKELANDT Maxime
- JACOBS Aikin
- JANSSENS William
- Elias de coninck
Appel 13:30 | Scratch 13:45 | Start 14:00 |
- De Landtsheer Ellen
- De Pestel Amber
———————————— Afgesloten——————————
- Coach:
- Arbiter(s): Guillaume Mille + Bernard D'hooge
Editie 2017
- CENTRE DU LAC ADEPS
- 2 RUE CHERAVOIE
- 6840 NEUFCHÂTEAU
- BELGIË
[Uitnodiging NL] — [Uitnodiging FR] — [Uitnodiging EN]
Zaterdag 9 september
Appel 8:30 | Scratch 8:45 | Start 9:00 |
33 deelnemers
- William Janssens — BRONS
- Aikin Jacobs — 11e
- Joris Pockelé — 19e
- Elias Deconinck — N/A
INSCHRIJVINGEN AFGESLOTEN
Appel 11:30 | Scratch 11:45 | Start 12:00 |
INSCHRIJVINGEN AFGESLOTEN
Zondag 10 september
Appel 8:30 | Scratch 8:45 | Start 9:00 |
53 deelnemers
- Felix Blommaert — GOUD
- Maxime Baekelandt — 8e
- Robin Clercx — 10e
- Olivier Burez — 14e
- Robin Ponnet — 15e
- Crijn Verwaal — 37e
INSCHRIJVINGEN AFGESLOTEN
Appel 13:30 | Scratch 13:45 | Start 14:00 |
20 Deelneemsters
- Ellen De Landtsheer — 15e
- Zaya Yunden — 17e
INSCHRIJVINGEN AFGESLOTEN
Editie najaar 2016 http://www.escrime-ligue.be/documents/annonces/Tournoi_Neufchateau_2016.pdf
Het toernooi zal doorgaan op twee sites, ongeveer 100 meter van elkaar gelegen. Afhankelijk van het weer kan een paraplu dus noodzakelijk zijn.
- zaterdag 17 september 2016:
Cadetten (U17) open (5 deelnemers)
- Joris Pockelé
- Mathias-Alexander Verstraete
- Elias Deconinck
- Aikin Jacobs
- William Janssens
- /// AFGESLOTEN! ///
Cadetten (U17) dames: (1)
- Ellen De Landtsheer
- /// AFGESLOTEN! ///
Scheidsrechter: Laurent Van Strijthem
senioren heren (6 dlns)
- Olivier Burez
- Crijn Verwaal
- Robin Clercx
- Youri M. De Brabander
- Robin Ponnet
- Kamiel Peeters
afgesloten!
senioren Dames: (1)
afgesloten!
Scheidsrechter: Guillaume Mille
deadline inschrijving: WOENSDAG 7 september 2016
Editie najaar 2015
http://www.escrime-ligue.be/documents/annonces/Neufchateau.pdf
Inschrijven hier tot maandag 14 september
- zaterdag 19 september 2015
- cadetten heren (1999-2000-2001)
Verwaal Crijn
Henri Bollaert
William Janssens
Mathias-Alexander Verstraete
Joris Pockelé
Elias Deconinck
Begeleider: Laurent
- cadetten dames (1999-2000-2001)
- junioren & senioren heren
--> Thales De Brant
--> Youri De Brabander
--> Simon Lapin
--> Henri De Clercq
--> Kamiel Peeters
--> Maxime Baekelandt
--> Sander Warreyn
--> Robrecht Van Cleemput
--> Guillaume Mille
--> Stijn Windels
--> Sebastien Beyne
--> Ross AUSTEN
--> Robin Ponnet
- junioren & senioren dames
--> Isabelle Thielen
--> Camille Bourgeus
Begeleider:
- Werner HUYSMANS
Scheidsrechter:
-
-
-
Editie najaar 2014
http://www.escrime-ligue.be/documents/annonces/Neufchateau_14.pdf
Inschrijven hier tot maandag 8 september 2014 om 21h / INSCHRIJVINGEN AFGESLOTEN EN DOORGEGEVEN ! Succes !
- Zaterdag 13 september 2014
- cadet heren degen : 30 deelnemers
- 6. Robin Clercx
- 24. Crijn Verwaal
Begeleider Laurent
Wie meerijdt: afsrpaak om 5u50
Antwerpsesteenweg 965 (van eeckhaut)
- cadet heren floret : appel 8u30 - start 9u : 37 dln - 3 landen
- 11. Ares Vandebeek : inschrijving ok
- Coach: Yoeri.
- Arbiters: Guillaume Mille en Werner Huysmans
- junior/senior heren : appel 8u30 - start 9u : 50 dln - 5 landen
- 1) Robrecht Van Cleemput
- 2) Nicolas Verhelle
- 3) Simon Lapin
- 7) Jeroen Hanselaer
- 8) Maxime Baekelandt
- 10) Henri De Clercq
- 15) Stijn Windels
- 17) Robin Clercx
- 23) Thibault Verhelle
- 39) Frederic Mestdagh
- 46) Robin Ponnet
- 49) Crijn Verwaal
- junior/senior dames : 14 dln - 3 landen
Editie voorjaar 2014
http://www.escrime-ligue.be/documents/annonces/Neufchateau.pdf
inschrijven hier tot dinsdag 25 maart 2014 om 21u
Begeleiding Laurent,
- cadet ploeg heren : appel 13u - start 13u30
- Verwaal Crijn( als hij met iemand kan meerijden)
- Robin Clercx
- Henri Bollaert
- Sebastien Beyne
Editie 2013
- kadet heren 14 sept : 22 deelnemers 2 landen
- 1. Lapin Simon
- 16. Clercx Robin
- senior heren 15 sept : 57 deelnemers 4 landen
- 3. Sander Warryn
- 22. Simon Lapin
- 24. Ross Austen
- 27. Frederic Mestdagh
- 28. Robin Clercq
- 29. Thibault Verhelle
- 30. Robin Ponnet
- 33. Henri De Clercq
- 34. Nicolas Verhelle
- 38. Stijn Windels
Editie 2012
http://www.escrime-ligue.be/documents/annonces/tournoi-neufchateau-2012.pdf
Lieu : Centre du Lac, 2 rue Cheravoie 6840 Neufchâteau(Belgique)
OK jongens en meisjes, jullie zijn intusen allemaal een jaartje ouder en weten dus intussen dat ik geen persverhaaltjes uit mijn duim kan zuigen. Jullie feedback is dus broodnodig, ten laatste 1 dag na het tornooi. => berichtje via Facebook, mailtje naar kathleen.kets@gmail.com of smske naar 0494/918.917. gewoon beetje info, ik zal jullie eeuwig dankbaar zijn.
Grz
Kathleen Kets-persverantwoordelijke
- kadet heren 15 sept : 38 deelnemers 4 landen
- Thibault Verhelle 2de
- Henri De Clercq 7ste
- Simon Lapin 11de
- Robin Clercx 13des
- kadet dames 15 sept : 11 deelnemers 2 landen
- senior heren 16 sept : 54 deelnemers 3 landen
- Robrecht Van Cleemput 2de
- Laurent Ghijs 8ste
- Jeroen Hanselaer 11de
- Frederick Mestdagh 16de
- Roose Christophe 23ste
- Ross Austen 31ste
- Stijn Windels 33ste
- Robin Ponnet 35ste
- Maxime Baekelandt 38ste
- Oscar de groote 54ste
- Scheidsrechters
- Guillaume Mille (beide dagen)
Editie 2011
http://www.escrime-ligue.be/documents/annonces/Neufchateau2011.pdf
- kadet heren 17 sept : 35 deelnemers
- 10 : Simon Lapin
- 19 : Thibault Verhelle
uitslagen: http://escrime-ligue.be/documents/resultats/20110917CEHNeufchateau.pdf
- senior heren 18 sept
- Robin Ponnet --> niet aanwezig!
Editie 2010
Centre du Lac
Cherravoie 2
B-6840 Neufchâteau
Wie gaat mij de resultaten + korte info doorsturen over deze wedstrijden? Kathleen.kets@gmail.com. Graag ten laatste zondagavond.
meer info: http://www.nahouw.net/tournament/3748/Challenge_Ortrun_Morais.html
Tournoi International
ZATERDAG 18 SEPTEMBER
- degen heren cadetten 29 deelnemers
appel 12u15; aanvang 12u45
- Jacques Defraigne 15de
- Robin Ponnet 3de
- Stijn Windels 17de
- Julian Stas de Richelle 21ste
ZONDAG 19 SEPTEMBER
- degen dames cadetten appel 12u30; aanvang 14u00
- degen heren senioren appel 8u30; aanvang 9u00
- degen dames senioren appel 8u30; aanvang 9u00
Editie 2009:
En accord avec tous les cercles organisateurs, les Cercles présentant 3 tireurs inscrits pour la même arme ou 5 tireurs pour la journée
sont priés de mettre un arbitre à la disposition des organisateurs ou de s’acquitter d’une amende de 150,-.€.
info volgt
Deelnemers:
Seniors
Heren:
Dames:
Cadetten
Heren:
- Stijn Windels: 3de
- Julian Stas de Richelle: 5de
Editie 2008:
info:
Cadetten op zaterdag 20/9
appel: 9u30 begin 10u00
Seniors op zondag 21/9
Heren: appel 9u30 begin 10u00
Deelnemers:
Seniors
61 deelnemers uit 5 landen
- Simon Van hooren: 11e
- Ross Austen: 3e
14 deelnemers uit 3 landen
Cadetten
32 deelnemers uit X landen
- Michael Bracke: 1e
- Robin Ponnet: X
- Jaques Defraigne: X
- Nicolas Verhelle: 9e
- Victor Debeerst: X
Scheidsrechter:
- Simon (examen)(succes!)
- Laurent (examen)
Resultaat 2007:
44 deelnemers, 2 landen
- Simon Van hooren (18e)
- Roose Christophe (16e)
17 deelneemsters, 3 landen
- Dames:
- Ans Mechelaere (3e)
- Amber De Pestel (9e)
- Sarah Arens (2e)
- Melanie Van Dorpe (6e)