Terug naar
Corona-Trainingen
Vrijdag 5 juni
- 19h30 - 21h00
- trainer: Werner Huysmans
- Deelnemers
- 1. Briecq Bauwelinck
- 2. Aeneas De Lamper
- 3. Maxime Baekelandt
- 4. Haeike Josephy
- 5. Karim Lazouache
- 6. Matthias R
- 7. Rudy
- 8. Robin P
- 9. Sofie Van Poucke
- 10. Lars Toch
- 11. Joppe Reynaert
- 12. Leandro Loeman
- 13. Joris Pockelé
- 14. Jonas Van Poucke
- 15. Jonathan Van Neck
- 16. Robin Clercx
- 17. Lucas
- 18. Lars Oscar Vandenhaute
- 19.
Dinsdag 9 juni
- 19h30 - 21h00
- trainer 1: Laurent Ghijs
- trainer 2: Bert De Mets (vanaf 11 personen)
- Deelnemers
- 1. Briecq Bauwelinck
- 2. Aeneas De Lamper
- 3. Crijn Verwaal
- 4. Lars Toch
- 5. Karim Lazouache
- 6. Leandro Loeman
- 7. Joris Pockelé
- 8. Joppe Reynaert
- 9. Gilles De Witte
- 10. Mathis De Witte
- 11. Lars Vandenhaute
- 12. Joost Vermote
- 13. Matthias R
- 14. Amber De Pestel
- 15. Rudy Van Coster
- 16.
- 17.
- 18.
- 19.
- 20.
Vrijdag 12 juni
- 19h30 - 21h00
- trainer 1: Bert Lit is Lit De Mets
- trainer 2: Laurent
- Deelnemers
- 1. Briecq Bauwelinck
- 2. Aeneas De Lamper
- 3. Elias Baekelandt
- 4. Justine Hendrickx
- 5. Leandro Loeman
- 6. Lars Toch
- 7. Matthias R
- 8. Amber De Pestel
- 9. Jopie Reynaert
- 10. Rudy Van Coster
- 11. Lars Vandenhaute
- 12. Maxime Baekelandt
- 13. Haeike Josephy
- 14. Jonathan Van Neck
- 15. Jonas Van Poucke
- 16. Gilles De Witte
- 17. Mathis De Witte
- 18. Robin P
- 19. Karim Lazouache
- 20.
Dinsdag 16 juni
- 19h30 - 21h00
- trainer 1: Laurent
- trainer 2: Bert De Mets (vanaf 11 personen)
- Deelnemers
-
- 3. Haeike Josephy
- 4. Lars Toch
- 5. Leandro Loeman
- 6. Joris Pockelé
- 7. Robin Clercx
- 8. Gilles De Witte
- 9. Mathis De Witte
- 10. Amber De Pestel
- 11. Joppe Reynaert
- 12. Rudy Van Coster
- 13. Lars Vandenhaute
- 14. Karim Lazouache
- 15.Matthias R
- 16. Crijn Verwaal
- 17. Maxime Baekelandt
- 18. Robin P
- 19. Pieter Van Laere
- 20. Timon Clercx
Vrijdag 19 juni
- 19h30 - 21h00
- trainer 1: Werner
- trainer 2: Yoeri (vanaf 11 personen)
- Deelnemers
- 1.
- 2. Lars Toch
- 3.
- 4. Robin Clercx
- 5. Joppe Reynaert
- 6. Rudy Van Coster
- 7. Lars Vandenhaute
- 8. Karim Lazouache
- 9. Matthias R
- 10. Haeike Josephy
- 11. Maxime Baekelandt
- 12. Pieter Van Laere
- 13. Briecq Bauwelinck
- 14. Ruben Mels
- 15. Timon Clercx
- 16.
- 17.
- 18.
- 19.
- 20.
Dinsdag 23 juni
- 19h30 - 21h00
- trainer 1: Bert Lit is Lit De Mets
- trainer 2: Werner (vanaf 11 personen)
- Deelnemers
- 1. Briecq Bauwelinck
- 2. Aeneas De Lamper
- 3. Thomas Kindt
- 4.
- 5. Joris Pockelé
- 6. Robin Clercx
- 7. Lars Toch
- 8. Gilles De Witte
- 9. Mathis De Witte
- 10. Amber De Pestel
- 11. Joppe Reynaert
- 12. Rudy Van Coster
- 13. Lars Vandenhaute
- 14. Karim Lazouache
- 15. Matthias R
- 16. Kevin renier
- 17. Maxime Baekelandt
- 18. Haeike Josephy
- 19. Robin P
- 20. Pieter Van Laere
Vrijdag 26 juni
- 19h30 - 21h00
- trainer 1: Laurent
- trainer 2: Werner (vanaf 11 personen)
- Deelnemers
- 1.
- 2. Aeneas De Lamper
- 3. Lars Toch
- 4. Leandro Loeman
- 5. Robin Clercx
- 6. Amber De Pestel
- 7. Joppe Reynaert
- 8. Rudy Van Coster
- 9. Lars Vandenhaute
- 10. Karim Lazouache
- 11. Matthias R
- 12. Stefan Meersseman
- 13. Pieter Van Laere
- 14. Timon Clercx
- 15. Maxime Baekelandt
- 16. Haeike Josephy
- 17. Gilles
- 18. Mathis
- 19.
- 20.
Dinsdag 30 juni
- 19h30 - 21h00
- trainer 1:Werner
- trainer 2: Stijn Windels (vanaf 11 personen)
- Deelnemers
- 1.
- 2.
- 3. Thomas Kindt
- 4. Maxime Baekelandt
- 5.
- 6. Robin Clercx
-
- 8. Gilles De Witte
- 9. Mathis De Witte
- 10. Amber De Pestel
- 11. Haeike Josephy
- 12. Rudy Van Coster
- 13.
- 14. Karim Lazouache
- 15. Matthias R
- 16. Pieter Van Laere
- 17. Jonas Van Poucke
- 18. Timon Clercx
- 19.
- 20.
Woensdag 1 juli
- 19h30 - 21h
- fysieke buitentraining
- trainer 1:
- Deelnemers
- 1. Briecq Bauwelinck
- 2. Leandri loeman
- 3. Rudy Van Coster
- 4. Matthias R
- 5. Robin P
- 6. Lars Toch
- 7. Aeneas De Lamper
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
- 13.
- 14.
- 15.
- 16.
- 17.
- 18.
- 19.
- 20.
- Reserve 1:
- Reserve 2:
- Reserve 3:
- Reserve 4:
- Reserve 5:
Vrijdag 3 juli
- 19h30 - 22h00
- schermtraining
- trainer 1: Yoeri
- trainer 2: Werner
- trainer 3: Laurent
- Deelnemers
- 1. Olivier Burez
- 2. Briecq Bauwelinck
- 3. Crijn Verwaal
- 4. Pieter Van Laere
- 5. Youri M. De Brabander
- 6. Leandro Loeman
- 7. Amber De Pestel
- 8. Rudy Van Coster
- 9. Maxime Baekelandt
- 10. Haeike Josephy
- 11. Matthias R
- 12. Simon L
- 13. Robin Clercx
- 14. Aeneas De Lamper
- 15. Jonas Van Poucke
- 16. Karim
- 17. Stefan Meersseman
- 18. Timon Clercx
- 19. Stijn Windels
- 20.
- Reserve 1:
- Reserve 2:
- Reserve 3:
- Reserve 4:
- Reserve 5:
Dinsdag 7 juli
- 19h00 - 21h30
- schermtraining
- trainer 1: Yoeri
- trainer 2: Stijn
- trainer 3: Laurent
- Deelnemers
- 1. Maxime Baekelandt
- 2. Haeike Josephy
- 3. Briecq B.
- 4. Aeneas DL
- 5. Kevin Renier
- 6. Leandro Loeman
- 7. Crijn Verwaal
- 8. Ellen De Landtsheer
- 9. Robin P
- 10. Amber De Pestel
- 11. Thomas Kindt
- 12. Robin Clercx
- 13. Timon Clercx
- 14. Pieter Van Laere
- 15. Gilles De Witte
- 16. Pieter Bockaert
- 17. Olivier Burez
- 18. Karim Lazouache
- 19. Rudy Van Coster
- 20.
Woensdag 8 juli
Cancelled!!
- 19h30 - 21h
- fysieke buitentraining - gaat enkel door bij MIN. 6 personen (inschrijven mogelijk tot 12u van dag training)
- trainer 1: Stijn
- Deelnemers
- 1. Leandro Loeman
- 2. Crijn Verwaal
- 3. Lucas Van Laexke
- 4. Pieter Bockaert
- 5. Cancelled!!!
- 6.
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
- 13.
- 14.
- 15.
- 16.
- 17.
- 18.
- 19.
- 20.
Vrijdag 10 juli
- 19h30 - 22h00
- schermtraining
- trainer 1: Yoeri
- trainer 2: Stijn
- trainer 3: Laurent
- Deelnemers
- 1. Maxime Baekelandt
- 2. Haeike Josephy
- 3. Matthias Vanderhaegen
- 4. Briecq B.
- 5. Aeneas DL
- 6. Leandro Loeman
- 7. Crijn Verwaal
- 8. Sofie Van Poucke
- 9. Amber De Pestel
- 10. Timon Clercx
- 11. Lars Vandenhaute
- 12. Pieter Van Laere
- 13. Jonas Van Poucke
- 14. Wim Notredame
- 15. Olivier Burez
- 16. Rudy Van Coster
- 17. Thomas Kindt
- 18. Youri M. De Brabander
- 19. Stefan Meersseman
- 20. Michael stinkie
Dinsdag 14 juli
- 19h00 - 21h30
- schermtraining
- trainer 1: Werner
- trainer 2: Laurent
- trainer 3: Stijn
- Deelnemers
- 1. Ellen De Landtsheer
- 2. Thomas Kindt
- 3. Crijn Verwaal
- 4. Leandro Loeman
- 5. Lazouache Karim
- 6. Robin Ponnet
- 7. Pieter Van Laere
- 8. Olivier Burez
- 9. Matthias Remes
- 10. Rudy Van Coster
- 11. Lars VDH
- 12. Timon Clercx
- 13. Michael Bracke
- 14. Jonas Van Poucke
- 15. Robin Clercx
- 16. Amber De Pestel
- 17. Wim Notredame
- 18. Thiemen
- 19.
- 20.
- R1: gast Werner
- R2: gast 2 Werner
Vrijdag 17 juli
- 19h30 - 22h00
- schermtraining
- trainer 1: Yoeri
- trainer 2: Stijn
- trainer 3: Bert
- Deelnemers
- 1. Briecq B.
- 2. Leandro Loeman
- 3. Crijn Verwaal
- 4.
- 5. Robin Ponnet
- 6. Pieter Van Laere
- 7. Olivier Burez
- 8. Matthias Remes
- 9. Rudy Van Coster
- 10. Lars VDH
- 11.
- 12. Michael Bracke
- 13. Youri M. De Brabander
- 14. Kevin Renier
- 15. Ellen De Landtsheer
- 16. Lucas Van Laecke
- 17. William Janssens
- 18.
- 19.
- 20.
Zondag 19 juli
- 10h00 - 10h30
- 1 ronde watersportbaan - INGANG TOPSPORTHAL
- Begeleider : Yoeri
- 1. Wout
- 2. Adrian
- 3. Lucas
- 4. Roro
- 5.
- 6.
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
___________________________________________________________________________________________________________
Dinsdag 21 juli
- 19h00 - 21h30
- schermtraining
- trainer 1: Yoeri
- trainer 2: Bert
- Deelnemers
- 1. Briecq B.
- 2. Crijn Verwaal
- 3. Leandro Loeman
- 4. Robin Bonnet
- 5. Olivier Burez
- 6. Amber De Pestel
- 7. Ellen De Landtsheer
- 8.
- 9. Kevin Renier
- 10.
- 11. Robin Clercx
- 12. William Janssens
- 13. Matthias Remes
- 14.
- 15.
- 16.
- 17.
- 18.
- 19.
- 20.
____________________________________________________________________________________________________________________________
Vrijdag 24 juli
- 19h30 - 22h00
- schermtraining
- trainer 1: Yoeri
- trainer 2: Laurent
- trainer 3: Bert
- Deelnemers
- 1. Crijn Verwaal
- 2. Leandro Loeman
- 3.
- 4. Pieter Van Laere
- 5. Olivier Burez
- 6. Rudy Van Coster
- 7. Youri M. De Brabander
- 8. Amber De Pestel
- 9. Michael Bracke
- 10. Sofie Van Poucke
- 11. Robin Clercx
- 12. Matthias Remes
- 13. Ellen De Landtsheer
- 14.
- 15.
- 16.
- 17.
- 18.
- 19.
- 20.
Dinsdag 28 juli
MONDMASKER VERPLICHT
- 19h00 - 21h30
- schermtraining
- trainer 1: Yoeri
- trainer 2: Stijn
- trainer 3: Laurent
- Deelnemers
- 1.
- 2. Leandro Loeman
- 3. Robin Ponnet
- 4. Pieter Van Laere
- 5. Olivier Burez
- 6. Rudy Van Coster
- 7. Amber De Pestel
- 8. Jonathan Van Neck
- 9. Joppe Reynaert
- 10. Aeneas De Lamper
- 11. Lazouache Karim
- 12.
- 13.
- 14. Jonas Van Poucke
- 15. William Janssens
- 16. Stefan Meersseman
- 17.
- 18.
- 19.
- 20.
vrijdag 7 augustus
Vroege shift: B3
- 18h45 - 20h15
- schermtraining
- trainer: Bert
- Deelnemers
- 1. The GOAT (Roro)
- 2. Amber De Pestel
- 3.
- 4.
- 5.
- 6.
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
Late shift: B2
- 21h00 - 22h30
- schermtraining
- trainer: Stijn
- Deelnemers
- 1. Haeike Josephy
- 2. Maxime Baekelandt
- 3. Jonathan Van Neck
- 4. Jonas Van Poucke
- 5. Rudy Van Coster
- 6. Felix Blommaert
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
dinsdag 11 augustus
Vroege shift: B3
- 18h45 - 20h15
- schermtraining
- trainer: Bert
- Deelnemers
- 1. Robin Clercx
- 2. Olivier Burez
- 3. Amber De Pestel
- 4. Robin Ponnet
- 5.
- 6.
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
Late shift: B2
- 21h00 - 22h30
- schermtraining
- trainer: Stijn
- Deelnemers
- 1. Silke Vervaet
- 2. Jonathan Van Neck
- 3. Rudy Van Coster
- 4. Maxime Baekelandt
- 5. Haeike Josephy
- 6. Crijn Verwaal
- 7. Jonas Van Poucke
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
vrijdag 14 augustus
Vroege shift: B2
- 18h45 - 20h15
- schermtraining
- trainer: Stijn (Niet aanwezig vanwege examen)
- Max neemt de leiding over deze training.
- Deelnemers
- 1. Karim "Woop Woop" Lazouache
- 2. Rudy Van Coster
- 3. Maxime Baekelandt
- 4. Haeike Josephy
- 5. Jonas Van Poucke
- 6. Sofie Van Poucke
- 7. Felix Blommaert
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
Late shift: B3
- 21h00 - 22h30
- schermtraining
- trainer: Yoeri & Bert
- Deelnemers
- 1. Olivier Burez
- 2. Amber De Pestel
- 3. Robin Ponnet
- 4. Robin Clercx
- 5. Stefan Meersseman
- 6.
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
dinsdag 18 augustus
Vroege shift: B2
- 18h45 - 20h15
- schermtraining
- trainer: Stijn
- Deelnemers
- 1. Haeike Josephy
- 2. Maxime Baekelandt
- 3. Felix -heeft er zin in- - aww yiss lets gooo (max)
- 4. Rudy Van Coster
- 5. Silke Vervaet
- 6. Karim "woohoo bijna weekend" Lazouache
- 7. Jonathan Van Neck
- 8. Jonas Van Poucke
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
Late shift: B3
- 21h00 - 22h30
- schermtraining
- trainer: yoeri en bert
- Deelnemers
- 1.kevin renier
- 2. Pieter Van Laere
- 3.Olivier Burez
- 4. Thomas Kindt
- 5. Stefan Meersseman
- 6.
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
vrijdag 21 augustus
Vroege shift: B3
- 18h45 - 20h15
- schermtraining
- trainer: yoeri en bert
- Deelnemers
- 1. Amber De Pestel
- 2. Pieter Van Laere
- 3. Olivier Burez
- 4. Jacob De Vriendt
- 5. Robin Clercx
- 6. Robin Ponnet
- 7. Thomas Kindt
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
Late shift: B2
- 21h00 - 22h30
- schermtraining
- trainer: stijn
- Deelnemers
- 1. Haeike Josephy
- 2. Maxime Baekelandt
- 3. Felix Blommaert
- 4. Rudy Van Coster
- 5.
- 6. Jonathan Van Neck
- 7. Karim Lazouache
- 8. Jonas Van Poucke
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
dinsdag 25 augustus
Vroege shift: B3
- 18h45 - 20h15
- schermtraining
- trainer: yoeri en bert
- Deelnemers
- 1. Olivier Burez (wellicht te laat)
- 2. Pieter Van Laere
- 3. Amber De Pestel
- 4. Jacob De Vriendt
- 5. Thomas Kindt
- 6.
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
Late shift: B2
- 21h00 - 22h30
- schermtraining
- trainer: Stijn
- Deelnemers
- 1. Haeike Josephy
- 2. Maxime Baekelandt
- 3. Rudy Van Coster
- 4. Jonas Van Poucke
- 5. Jonathan Van Neck
- 6. Felix Blommaert
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
Vrijdag 28 augustus
Vroege shift: B2
- 18h45 - 20h15
- schermtraining
- trainer: Stijn
- Deelnemers
- 1. Rudy Van Coster
- 2. Felix Blommaert
- 3. Karim "Koffiekoek" Lazouache
- 4. Maxime Baekelandt
- 5. Haeike Josephy
- 6.
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
Late shift: B3
- 21h00 - 22h30
- schermtraining
- trainer: Yoeri en Bert
- Deelnemers
- 1.Olivier Burez
- 2. Amber De Pestel
- 3. Youri M. De Brabander
- 4. Stefan Meersseman
- 5. Robin Ponnet
- 6.
- 7.
- 8.
- 9.
- 10.
- 11.
- 12.
Dinsdag 1 september
- 19h00 - 21h30
- schermtraining: - Thema: 5 ptn
- trainers: Stijn, Laurent en Yoeri
- Deelnemers
- 1. Leandro Loeman
- 2. Lars Toch
- 3. Aeneas De Lamper
- 4. Joris Pockelé
- 5. Haeike Josephy
- 6. Maxime Baekelandt
- 7. Dean Allison
- 8. Rudy Van Coster
- 9. Amber De Pestel
- 10. Thomas Kindt
- 11. Pieter Van Laere
- 12.Joppe Reynaert
- 13. Olivier Burez
- 14. Karim Lazouache
- 15.
- Reserve 1:...
- Reserve 2:...
- Reserve 3:...
- Reserve 4:...
- Reserve 5:...
Vrijdag 4 september
- 19h30 - 22h00
- schermtraining
- trainers: Stijn, Laurent(30), Bert en Yoeri
- Deelnemers
- 1. Leandro Loeman
- 2. Briecq
- 3.
- 4. Aeneas De Lamper
- 5. Joris Pockelé
- 6. Haeike Josephy
- 7. Maxime Baekelandt
- 8.
- 9. Rudy Van Coster
- 10. Amber De Pestel
- 11. Thomas Kindt
- 12.
- 13. Matthias Remes
- 14.
- 15. Joppe Reynaert
- 16. Crijn Verwaal
- 17. Pieter Van Laere
- 18. lars vandenhaute
- 19. Laurent Van Strijthem
- 20. Olivier Burez
- Reserve 1: Karim Lazouache
- Reserve 2:Jilke De Wilde
- Reserve 3: Felix Blommaert
- Reserve 4:...
- Reserve 5:...
Dinsdag 8 september
- 19h00 - 21h30
- schermtraining: - Thema: vrijblijvend tornooi
- trainers: Stijn, Laurent en Yoeri
- Deelnemers
- 1. Leandro Loeman
- 2. Lars Toch
- 3. Pieter Van Laere
- 4. Joris Pockelé
- 5. Haeike Josephy
- 6. Maxime Baekelandt
- 7. Rudy Van Coster
- 8. Amber De Pestel
- 9.
- 10. Lars vandenhaute
- 11. Felix Blommaert
- 12. Dean Allison
- 13. Ellen De Landtsheer
- 14. Joppe Reynaert
- 15.
- 16. Olivier Burez
- 17. Karim Lazouache
- 18.kevin renier
- 19. Jilke De Wilde
- 20.William
- Reserve 1:...
- Reserve 2:...
- Reserve 3:...
- Reserve 4:...
- Reserve 5:...
Indien je bij de reserves inschrijft, vergeet niet zelf de dag van de training af en toe te kijken of er een plaatsje vrij is gekomen!
Vrijdag 11 september
- 19h30 - 22h00
- schermtraining
- trainers: Laurent(60), Bert en Yoeri
- Deelnemers
- 1. Karim Lazouache
- 2. Stefan Meersseman
- 3. Joris Pockelé
- 4. Haeike Josephy
- 5. Maxime Baekelandt
- 6. Rudy Van Coster
- 7.
- 8. Thomas Kindt
- 9. Matthias Remes
- 10. Robin Clercx
- 11. Ellen De Landtsheer
- 12. Matthias Vanderhaegen
- 13.
- 14. Robin Ponnet
- 15. Olivier Burez
- 16. Kevin renier
- 17.
- 18.
- 19.
- 20.
- Reserve 1:...
- Reserve 2:...
- Reserve 3:...
- Reserve 4:...
- Reserve 5:...
Indien je bij de reserves inschrijft, vergeet niet zelf de dag van de training af en toe te kijken of er een plaatsje vrij is gekomen!
Dinsdag 15 september
- 19h00 - 21h30
- thema: poule tot 10 punten - hand 2 punten behalve bij dubbel
- schermtraining
- trainers: Yoeri en Stijn
- Deelnemersass
- 1. Amber De Pestel
- 2. Thomas Kindt
- 3. Pieter Van Laere
- 4. Robin Clercx
- 5. Lars Toch
- 6. Rudy Van Coster
- 7. Joris Pockelé
- 8. Kevin Renier
- 9. Youri M. De Brabander
- 10. William
- 11.
- 12. Lars vandenhaute
- 13. Leandro (laattijdige inschrijving dus individuele opwarming boven en geen les - degenteam)
- 14. Felix Blommaert (laattijdige inschrijving dus individuele opwarming boven en geen les - degenteam)
- 15. Robin Ponnet (zal een stuk later zijn + I guess: "laattijdige inschrijving dus individuele opwarming boven en geen les - degenteam")
- 16. Karim Lazouache ((laattijdige inschrijving dus individuele opwarming boven en geen les - degenteam)
- 17.
- 18.
- 19.
- 20.
- Reserve 1:...
- Reserve 2:...
- Reserve 3:...
- Reserve 4:...
- Reserve 5:...
Indien je bij de reserves inschrijft, vergeet niet zelf de dag van de training af en toe te kijken of er een plaatsje vrij is gekomen!
Vrijdag 18 september
- 19h30 - 22h00
- schermtraining
- trainers: Yoeri, Laurent(60), Stijn en Bert
- Deelnemers
- 1. Amber De Pestel
- 2. Ellen De Landtsheer
- 3. Pieter Van Laere
- 4. Rudy Van Coster
- 5. Stefan Meersseman
- 6. Frederic Mestdagh
- 7. Jacob De Vriendt
- 8. Robin Clercx
- 9. Olivier Burez
- 10. Youri M. De Brabander
- 11. Joppe Reynaert
- 12. Leandro
- 13.
- 14. Karim Lazouache
- 15. Robin Ponnet
- 16. Joris Pockelé
- 17. Dean Allison
- 18. William Janssens
- 19. Laurent Van Strijthem
- 20. Crijn Verwaal
- Reserve 1:
- Reserve 2:...
- Reserve 3:...
- Reserve 4:...
- Reserve 5:...
Indien je bij de reserves inschrijft, vergeet niet zelf de dag van de training af en toe te kijken of er een plaatsje vrij is gekomen!
Dinsdag 22 september
- 19h00 - 21h30
- schermtraining: thema - poule tot 5 ptn; met 2 ptn verschil winnen tot max. 8 ptn
- trainers: Laurent (30), Stijn, Bert en Yoeri
- Deelnemers
- 1. Jacob De Vriendt
- 2. Olivier Burez
- 3. Lars vandenhaute
- 4. Leandro
- 5. Amber De Pestel
- 6. Karim Lazouache
- 7. Robin Ponnet
- 8. Joris Pockelé
- 9. Jonathan Van Neck
- 10. Rudy
- 11. Joppe Reynaert
- 12. Kevin Renier
- 13. Ellen De Landtsheer
- 14. Justine Hendrickx
- 15. Crijn Verwaal
- 16. William Janssens
- 17. Mathias Verstraete
- 18. Robin Clercx
- 19. Youri M. De Brabander
- 20.flix
- Reserve 1:...
- Reserve 2:...
- Reserve 3:...
- Reserve 4:...
- Reserve 5:...
Indien je bij de reserves inschrijft, vergeet niet zelf de dag van de training af en toe te kijken of er een plaatsje vrij is gekomen!
Vrijdag 25 september
- 19h30 - 22h00
- schermtraining
- trainers: Stijn
- Deelnemers
- 1. Karim Lazouache
- 2. Dean
- 3. Jilke
- 4. Rudy
- 5. Sofie Van Poucke
- 6. Youri M. De Brabander
- 7. Kevin renier
- 8. Ellen De Landtsheer
- 9. Stefan Meersseman
- 10.
- 11.
- 12.
- 13. Frederic Mestdagh
- 14.
- 15.
- 16.
- 17.
- 18.
- 19.
- 20.
- Reserve 1:...
- Reserve 2:...
- Reserve 3:...
- Reserve 4:...
- Reserve 5:...
Indien je bij de reserves inschrijft, vergeet niet zelf de dag van de training af en toe te kijken of er een plaatsje vrij is gekomen!
Dinsdag 29 september
- 19h00 - 21h30
- schermtraining: 2 winnende manches tot 3 punten
- trainers: Stijn + Laurent(30) + Yoeri
- Deelnemers
- 1. Amber De Pestel
- 2. Pieter Van Laere
- 3. Karim Lazouache
- 4. Joris Pockelé
- 5. Rudy
- 6. Crijn Verwaal
- 7. Ellen De Landtsheer
- 8. Thomas Kindt
- 9. Joppe Reynaert
- 10. Lars Vandenhaute
- 11. Robin Clercx
- 12. Youri M. De Brabander
- 13. Jilke
- 14. Kevin renier
- 15. Lars Toch
- 16. Aeneas De Lamper
- 17. Jonathan
- 18. Robin Ponnet
- 19.
- 20.
- Reserve 1:...
- Reserve 2:...
- Reserve 3:...
- Reserve 4:...
- Reserve 5:...
Indien je bij de reserves inschrijft, vergeet niet zelf de dag van de training af en toe te kijken of er een plaatsje vrij is gekomen!
Vrijdag 2 oktober
- 19h30 - 22h00
- schermtraining
- trainers: S + L(30) + B
- Deelnemers
- 1. Amber De Pestel
- 2. Pieter Van Laere
- 3. Karim Lazouache
- 4. Joris Pockelé
- 5. Briecq
- 6. Rudy
- 7. Sofie Van Poucke
- 8. Crijn Verwaal
- 9. Ellen De Landtsheer
- 10 lars vandenhaute
- 11. Joppe Reynaert
- 12. Aeneas De Lamper
- 13. Robin Clercx
- 14. Youri M. De Brabander
- 15. Stefan Meersseman
- 16. Thomas Kindt
- 17. Frederic Mestdagh
- 18. Lars Toch
- 19. Jilke
- 20. Olivier burez
- Reserve 1:
- Reserve 2:
- Reserve 3:...
- Reserve 4:...
- Reserve 5:...
Indien je bij de reserves inschrijft, vergeet niet zelf de dag van de training af en toe te kijken of er een plaatsje vrij is gekomen!
Dinsdag 6 oktober
- 19h00 - 21h30
- schermtraining: Match tot 15 (2 ptn hand/knie/voet)
- trainers: S + L (30') + Y
- Deelnemers
- 1. Amber De Pestel
- 2. Pieter Van Laere
- 3. Karim Lazouache
- 4. Joris Pockelé
- 5. Rudy
- 6. Leandro
- 7. Joppe Reynaert
- 8. Lars vandenhaute
- 9. Haeike Josephy - 3e ingevallen reserve
- 10. Maxime Baekelandt - 4e ingevallen reserve
- 11. Ellen De Landtsheer
- 12. Lars Toch
- 13. Thomas Kindt
- 14. Crijn Verwaal
- 15. Jonathan
- 16. Aneas de Lamper - 2e ingevallen reserve
- 17. William
- 18. Robin Ponnet
- 19. olivier Burez - 1e ingevallen reserve
- 20. Kevin renier
- Reserve 1: Justine Hendrickx
- Reserve 2: Jilke
- Reserve 3: Wim Notredame
Indien je bij de reserves inschrijft, vergeet niet zelf de dag van de training af en toe te kijken of er een plaatsje vrij is gekomen!
Vrijdag 9 oktober
- 19h30 - 22h00
- schermtraining
- trainers: Y + S + B
- Deelnemers
- 1. Amber De Pestel
- 2. Wim Notredame - 4e ingevallen reserve
- 3. Karim Lazouache
- 4. Jilke - 3e ingevallen reserve
- 5. Rudy
- 6. Luc Gobyn - 5e ingevallen reserve
- 7. Crijn Verwaal
- 8. Youri M. De Brabander
- 9.
- 10. Frederic Mestdagh
- 11.
- 12. Jonathan
- 13. Robin Ponnet
- 14. Robin Clercx
- 15. Timon Clercx
- 16. Stefan Meersseman
- 17. Maxime Baekelandt - 1e ingevallen reserve
- 18. Dean
- 19. Olivier
- 20. Haeike - 2e ingevallen reserve
- Reserve 1:
- Reserve 2:
- Reserve 4: ...
Indien je bij de reserves inschrijft, vergeet niet zelf de dag van de training af en toe te kijken of er een plaatsje vrij is gekomen!
dinsdag 13 oktober
- 19h00 - 22h00
- schermtraining: match 5 ptn zonder dubbels
- trainers: Y + B
- Deelnemers
- 1. Thomas Kindt
- 2. Crijn Verwaal
- 3. dean( 6 reserve)
- 4. William (2e reserve)
- 5. Jilke (1e reserve)
- 6. Amber De Pestel
- 7. Robin Clercx
- 8. Rudy
- 9. Ellen De Landtsheer
- 10. Wim Notredame (3e reserve)
- 11. sofie van P (reserve)
- 12. Maxime Baekelandt
- 13. Haeike Josephy
- 14. Aeneas de Lamper
- 15. Youri M. De Brabander (7de reserve)
- 16. Joris (4de reserve)
- 17. Jonathan
- 18. Jacob
- 19. Jonas
- 20. kevin renier
- Reserve 8: Karim Lazouache
Indien je bij de reserves inschrijft, vergeet niet zelf de dag van de training af en toe te kijken of er een plaatsje vrij is gekomen!