Overzicht en Uurrooster

Algemene Informatie

Secretariaat: Roger Antonis, Apostelhuizen 87/201 te 9000 – 0472/649.278
Email: info@confrerie.be
Schermzaal: Lakenhalle, Botermarkt 18A te 9000 Gent


Grotere kaart weergeven

Algemene werking van de Sint-Michielsgilde

De Koninklijke en Ridderlijke Hoofdgilde van Sint-Michiel vzw, Gilde der Gentse schermers, wordt bestuurd door de Eed. Aan het hoofd van de Eed staan de Euverdeken en de Deken.

Binnen de Eed, samengesteld uit proviseerders, bestaan nog de functies van griffier, schatbewaarder, conservator en ombudsman.

Het goede verloop van de vele aspecten die in het clubleven van belang zijn, wordt verzekerd door 3 comités: het sportcomité, het geschiedkundig comité en het ouder- en feestcomité.

Daarnaast zijn er natuurlijk de schermmeesters, trainers en hulptrainers die verantwoordelijk zijn voor het opleiden, onderrichten en trainen van alle schermers op de drie schermwapens, en de wapenkapiteins die binnen elke wapengroep de schermers zelf vertegenwoordigen en ook verantwoordelijk zijn voor de organisatie van de inschrijvingen en deelnames aan nationale en internationale wedstrijden.

Euverdeken: Didier Goeminne
Deken: Jeremy De Clercq
Voorzitter sportcomité: Seppe Van Holsbeke
Voorzitster feestcomité: Patricia De Trog
Voorzitster oudercomité: Anne Leybaert
Voorzitters geschiedkundig comité: Kristiaan De Witte en Joost Van Damme

Uurrooster

FLORET DEGEN SABEL
MAANDAG 16:30 – 18:45
Junioren + Cadetten + Dames
19:00 – 20:30
Beginnersgroep (14+)
17:30 – 18:30
Deelnemers selectietornooien
18:30 – 21:00
Groep 1 + Musketiers
19:30 – 21:00
Anciens
DINSDAG 19:00 – 21:30
Senioren internationaal + nationaal competitie, junioren, cadetten en recreanten
WOENSDAG 14:00 – 16:00
Gevorderden + 2de jaars
19:00 – 21:30
Internationale competitieschermers (op afspraak)
16:00 – 17:30
Seppertjes
17:00 – 18:30
Musketiers
18:30 – 21:00
Groep 1
DONDERDAG 16:30 – 18:45
Junioren + Cadetten + Dames
17:30 – 20:00
Internationale competitieschermers (op afspraak)
19:00 – 20:30
Beginnersgroep (14+)
VRIJDAG 19:30 – 22:00
Gevorderden
17:00 – 19:00
Deelnemers selectietornooien
18:00 – 20:00
Groep 1 + musketiers
19:00 – 21:00
Anciens
ZATERDAG 14:00 – 16:00
2e jaars
14:00 – 16:00
Gevorderden
09:00 – 10:00
Seppertjes
09:00 – 12:00
Musketiers